Poradniki i Porady ZGORA

Czy warto zainwestować w antyki?

Na dzień dzisiejszy meble stylowe takie jak na przykład meble gdańskie robią coraz większą furorę. Wiele osób odchodzi od „tradycyjnego” umeblowania, inwestując w antyki oraz meble stylowe. Trzeba przyznać, że taki wystrój wnętrza posiada swoją duszę. Nawet jedna osoba nie pozostanie obojętny na stojący w salonie piękny sekretarzyk po babci. Antyki nie tylko są interesujące pod względem miłym dla oka, ale są też doskonałą lokatą gotówki. Nie tracą na swojej wartości, a nawet przeciwnie, kolejne lata podnoszą ich cenę.

antyki

Antyki w ogromnej liczbie przypadków pozostają w rodzinie przez kolejne pokolenia. Można je również kupić w tzw. antykwariatach, tzn. miejscach skupu i dystrybucji starych przedmiotów. Ażeby przywrócić antykom dawną świetność poddawane są one renowacji. Specjaliści czyszczą meble lub inne przedmioty, a dodatkowo naprawiają uszkodzenia w taki sposób, żeby meble nie straciły swojego charakteru.

mebel - antyk

Pomieszczenia wyposażone w antyki nabierają charakteru. Stają się eleganckie i stylowe. Nie znaczy to jednak, że całe pomieszczenia posiadają być nimi upchane. Antyki doskonale sprawdzą się w połączeniu z innowacyjnym wyposażeniem wnętrz.

1 Komenatrz / Opinia na forum do poradnika "Czy warto zainwestować w antyki?" »»

  1. Meble
    Comment od Meble:

    Przy odrobinie wyczucia, wnętrze stanie się niepowtarzalne .


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: