Poradniki i Porady ZGORA

Jaki błyszyszczyk wybrać i jak stosować błyszczyki

odbite usta Najpierw, upewnij się że stosujesz odpowiednią ochronę warg w czasie chłodu. Wybierz naturalny błyszczyk nie zawierający ściągających związków chemicznych (choć eukaliptus i kamfora są stosowane w wielu produktach mogą jednak mocno odwadniać skórę) by zyskać najlepszą ochronę i nawilżenie.

Staraj się jak możesz nie nawilżać warg śliną w zimie by chronić je przed spękaniem.

Na przykład moim zdaniem naturalny błyszczyk Lily Lolo jest znakomitym wyborem, naturalna formuła produktu jest niezwykle nawilżająca, a bazując na naturalnym wosku stanowi wyjątkową ochronę przed zimowymi żywiołami. Gładkie i lśniące wargi (nie lepkie) uzupełnia boski zapach naturalnego aromatu jagód.

malowanie ust błyszczykiemBłyszczyk ten zawiera ekstrakty jojoby. Są one od dłuższego czasu z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym. Olej jojoba pozyskiwany jest z rośliny występującej naturalnie na pustyni i posiada właściwości znakomitej ochrony przed wodą i powietrzem. Olej odżywia kilka warstw skóry, pozwalając na utrzymanie wilgoci oraz powierzchni przed uszkodzeniem.

Zawarte w nim inne woski działające zmiękczająco i łagodząco są otrzymywane z naturalnych źródeł takich jak liście roślin i jagody.

Produkty Lily Lolo zawierają niskoprzetworzone naturalne składniki, które świetnie się sprawdzają w pielęgnacji skóry.

Błyszczyk Lily Lolo świetnie nadaje się prawie dla każdego, w tym również dla wegetarian (zawiera wosk pszczeli, więc nie dla wegan) i nie kosztuje dużo.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jaki błyszyszczyk wybrać i jak stosować błyszczyki" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: