Poradniki i Porady ZGORA

Depilacja woskiem – jak się ją wykonuje skutecznie i prawie bez bólu?

Każda kobieta marzy o gładkiej i pięknej skórze. Zachowanie jej w idealnym stanie stanowi często nie lada problem i jest powodem do kompleksów. Dla osób, które nie mogą lub nie chcą poddać się trwałemu usuwaniu owłosienia za pomocą lasera, wspaniałą alternatywą jest depilacja woskiem Lyon. Zabieg ten wykonać można w wielu gabinetach medycyny estetycznej, między innymi w SkinClinic.

depilacja

Czym jest depilacja woskiem Lycon?

Do tej pory depilacja kojarzyła się z bólem i nieprzyjemnym uczuciem podrażnienia skóry. Lycon jest bezbolesną metodą, dlatego też jest to tak innowacyjny produkt. Depilacja woskiem Lycon to absolutna nowość na rynku. połączenie skutecznych technik usuwania owłosienia najwyższej klasy kosmetyków umożliwiających prawie bezbolesny zabieg. Wosk stworzony został w oparciu o naturalne składniki, takie jak wosk pszczeli, żywica naturalna, a także olejki aromaterapeutyczne. Nie trzeba wiec obawiać się ewentualnego uczulenia, składniki wykorzystywane przy tworzeniu wosku są w pełni bezpieczne – a co najważniejsze – skuteczne.

Zalety depilacji

Wosk ten usuwa nawet najmniejsze i najcieńsze włoski. Specjaliści informują, że wosk Lycon jest w stanie poradzić sobie już z włoskami mającymi 1 mm. Jest to wspaniała wiadomość dla kobiet zmagających się z problemem owłosienia. W precyzyjny i skuteczny sposób można więc pozbyć się wszelkich niechcianych włosków. Po wykonanym zabiegu możesz cieszyć się gładką skórą przez długi czas, a dzięki wykorzystanym preparatom Twoja skóra na długo pozostanie nawilżona i nie będzie narażona na podrażnienia. Używane kosmetyki działają kojąco i regeneracyjnie na skórę, nie musisz  wiec obawiać się suchych skórek czy zaczerwienienia po wykonanym zabiegu.

Depilacja woskiem Lycon jest szczególnie atrakcyjna dla kobiet, które mają niską tolerancję na ból. Fakt ten jest istotny w przypadku wykonywania zabiegu usuwania owłosienia w delikatnych miejscach naszego ciała jak np. okolice bikini czy pachy. Ból nie stanowi jednak problemu w przypadku wykorzystania najnowszej metody depilacji woskiem Lycon.

Choć depilacja woskiem pozwala cieszyć się długo zdrową i gładką skórą, nie jest zabiegiem trwałym. Należy ją powtórzyć wraz z odrastającymi włoskami.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Choć wykonanie zabiegu jest w pełni bezpieczne, istnieje kilka powodów będących przeszkodą do wykonania zabiegu:

 • ciąża
 • łuszczyca
 • bielactwo
 • cukrzyca
 • zapalenie żył
 • żylaki
 • świeża opalenizna
 • alergia
 • słaba krzepliwość krwi
 • epilepsja
 • rany na skórze

Źródła i dodatkowe informacje

Odwiedź stronę www.skinclinic.pl i ciesz się gładką skórą!

1 Komenatrz / Opinia na forum do poradnika "Depilacja woskiem – jak się ją wykonuje skutecznie i prawie bez bólu?" »»

 1. Anuśka
  Comment od Anuśka:

  Wosk chyba jednak najlepszy. Ostatnio kupiłam nowy depilator Brauna, ale i tak mi się wydaje, że woskiem lepiej. Mniej wygodny, ale dokładniejszy niż depilatory.


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: