Poradniki i Porady ZGORA

Co na drugie śniadanie do pracy? – Jaka jest najlepsza przekąska w pracy.

Jeżeli zjadamy rano śniadanie przed wyjściem do pracy, to już w niespełna połowie dniówki tak ok. godz 10-11 zaczynamy ponownie czuć głód.

Najlepszym sposobem na zwiększenie naszej aktywności oraz kreatywności jest drugie śniadanie. Zjedzenie zwykłego pączka lub kanapki nie jest rozwiązaniem.

Pączek dostarcza nam zbyt dużą ilość kalorii natomiast kanapka zbyt małą. Sposobem na przekąskę w trakcie pracy są donuty.

Pączek - donut

To bardzo popularny w USA pączek z dziurką. Nie jest on bardzo kaloryczny ale jednocześnie dostarcza wystarczającą ilość energii aby zwiększyć naszą aktywność podczas pracy.

Pączki z dziurką występują w wielu różnych smakach i kolorach, dzięki temu nie nudzą się i codziennie możesz wybrać dla siebie coś nowego. Pączki takie nie są także szczególnie drogie będąc dostępne w wielu sklepach, cukierniach i barach.

Amerykańskie pączki jako przekąska w pracy

Popularność donutów (pączków z dziurką) rośnie szybko na rynku polskim. Podobnie smaczną i przekąską w czasie pracy jest muffin, czyli ciastko z nadzieniem. Rodzajów muffinów jest również bardzo dużo i stają się one tak samo popularne.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Co na drugie śniadanie do pracy? – Jaka jest najlepsza przekąska w pracy." »»

  1. Kasiula
    Comment od Kasiula:

    Wyglądają bardzo smakowicie, bardzo chętnie bym poznała przepis na takie pączki.

  2. gula64
    Comment od gula64:

    Ja tam nie lubię słodkości 😉 już wolę takie na przykład kabanosy Maestro 😉 zabiją głoda i nie utuczą 🙂


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: