Poradniki i Porady ZGORA

Feromony – jak używać feromonów i kiedy stosować feromony?

Nie można zaprzeczyć temu, że ludzie nieustannie są jakoby sterowani naturalnymi odruchami, bodźcami zewnętrznymi i potrzebami.

Natura oraz chemia bardzo często nami sterują, bez względu na naszą chęć czy świadomość pod tym względem.

Dlatego też coraz modniejsze stają się feromony. Są to związki naturalnie występujące w organizmach zwierzęcych i roślinnych, odpowiadające za kilka aspektów rozwoju, przetrwanie oraz przedłużenie gatunku.

pszczoła na kwiatku

U ludzi zawierają się między innymi w ślinie, pocie oraz moczu. Ich działalność często jest niedostrzegalna, gdyż nie wydzielają zapachu, lecz wciąż funkcjonują i wywołują instynktowne reakcje.

Feromony mogą wywołać na przykład zupełnie inny stosunek do różnych ludzi lub zachowanie, o które sami siebie byśmy nie podejrzewali.

perfum z feromonami

Wpływają także na pewność siebie, humor oraz przyciągają płeć przeciwną. Jak to możliwe, że niektórzy ludzie bez jakichkolwiek kłopotów pozyskują nowe znajomości, dominują w grupach, są poważani od pierwszego spotkania lub budzą niesamowite zaufanie?

Wielokrotnie jest to właśnie działalność feromonów. Są one używane nawet w supermarketach do sprzedaży drogich wytworów lub przez akwizytorów, którzy po użyciu feromonów są zdolni do bycia bardzo przekonującymi. Odpowiednio połączone feromony syntetyczne z tymi otrzymanymi z roślin można kupić w postaci perfum o interesujących zapachach lub jako bezwonne olejki, które można potem dodać do własnych kosmetyków.

feromony w sprayu

Feromonów używa się najczęściej bezpośrednio na skórę w miejscach, które wytwarzają najwięcej własnych feromonów, takich jak szyja, nadgarstki czy okolice uszu.

Jeżeli chcesz odczuć większą pewność siebie, większe zainteresowanie pośród płci przeciwnej, dominować, wywoływać zaufanie lub ułatwić sobie kontakty w życiu codziennym, być może feromony są właśnie dla ciebie.

Poradniki został napisany i przygotowany przez eksperta w dziedzinie feromonów z firmy Feromarket

1 Komenatrz do poradnika "Feromony – jak używać feromonów i kiedy stosować feromony?" »»

  1. przyjaciel
    Comment od przyjaciel:

    no ciekawe 🙂


Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: