Poradniki i Porady ZGORA

Gdzie kupić nowe klamki do drzwi?

Właśnie przygotowujesz się do odbioru od developera swojego nowego domu lub mieszkania w stanie developerskim? klamka drzwiowa W domu zainstalowane masz już ładne drzwi jednak nie ma przy nich klamek? Zastanawiasz się więc gdzie i jak kupić nowe klamki do Twoich drzwi w atrakcyjnej cenie?

Przygotowując się do takiego zakupu musimy brać pod uwagę że nie jest to zakup na kilka miesięcy ale na co najmniej na kilka lat – albo jak to często bywa na całe życie. Z tego właśnie powodu cena nie powinna być decydującym argumentem przy wyborze określonego modelu klamki do drzwi.

Czym więc powinniśmy się kierować kupując klamki do drzwi? Na pewno pierwszorzędnym czynnikiem decydującym o zakupie powinna być jakość wyrobu i jego wygląd – chcemy bowiem aby nasze wysokiej jakości klamki stanowiły ozdobę a nie szpeciły nasze wnętrze.

Dlatego powinniśmy wybierać klamki mosiężne jako synonim wysokiej jakości – klamki takie dostępne są w większości polskich marketów, sklepów i hurtowni jednak w najbardziej atrakcyjnej cenie kupimy takie klamki w sklepach internetowych oferujących tego typu produkty. Sklepy internetowe oferujące klamki posiadają w swojej ofercie także inne produkty z gamy okuć budowlanych – na przykład odboje drzwiowe które jeszcze jakiś czas temu stanowiły zbędny dodatek, teraz stają się niezbędnym elementem wyposażenia każdego wnętrza.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Gdzie kupić nowe klamki do drzwi?" »»

  1. Małgorzata
    Comment od Małgorzata:

    Rzeczywiście, przy wyborze klamek powinniśmy kierować się zarówno designem jak i jakością. A ogromny wybór dostępnych na rynku klamek na pewno nam to umożliwia. Jedną z lepszych firm oferujących właśnie klamki jest Gamet ( http://www.gamet.eu/ ) . Sama korzystam z ich produktów i bardzo jest sobie chwalę – zarówno od strony jakości jak i ich wyglądu.

  2. Olabuj00
    Comment od Olabuj00:

    Ja jestem zdania, że przed wyborem klamek powinniśmy mieć już wybrane drzwi i mieć możliwość „fizycznego” przyłożenia ich do drzwi 🙂 ja będąc na etapie poszukiwań drzwi, trafiłam do hurtowni www.heban.net i byłam pod wrażeniem asortymentu! do wyboru, do koloru-zarówno drzwi jak i klamek 😉 mogę gorąco polecić, obsługa jak i ceny na ogromny plus


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: