Poradniki i Porady ZGORA

Gdzie spędzić sylwestra? Może na Słowacji?

Sylwestrowe wyjazdy poza granicę są ostatnio coraz bardziej popularne. A na Słowację całkiem nam mieszkańcom z Polski – niedaleko. Tym bardziej, że wypad sylwestrowy niekoniecznie musi oznaczać tylko bezustanną imprezę.

Sylwester - gdzie spędzićKażdy znajdzie tutaj coś dla siebie – są tam rozległe pasma górskie dla miłośników wędrówek. Najwyższe szczyty Karpat dla miłośników wspinaczki. Niezliczone zamki dla amatorów historii i zabytków. Zachwycające miasteczka dla miłośników zwiedzania. Baseny termalne dla wielbicieli pływania i wody. Pięknie rozbudowane ośrodki dla narciarzy dla miłośników białego szaleństwa.

Sztuczne ognie - fajerwerki na sylwestra

Na ogół noc noworoczna spędzana jest w gronie znajomych i najbliższych. Nie może zabraknąć świątecznej choinki i suto zastawionego stołu.

sylwester - słowacjaRównie modne są na Słowacji bale plenerowe na wolnym powietrzu. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawa alternatywa – tłumy wesołych ludzi, pokazy fajerwerków, które zachwycą każdego – od najmłodszych po ludzi w kwiecie wieku, szampan lejący się strumieniami… Ta niezwykła atmosfera sylwestrowej zabawy to coś, dla czego warto wybrać Sylwester na Słowacji.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Gdzie spędzić sylwestra? Może na Słowacji?" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: