Poradniki i Porady ZGORA

Jak nie gubić kluczy?

Nosząc przy sobie pojedynczo klucze istnieje duża szansa ich zgubienia. Ciężko taki klucz znaleźć w plecaku czy torebce, jak nie gubić kluczy dlatego warto zakupić breloki do kluczy, które pozwolą nam mieć wszystko w jednym miejscu. Kółka występują w różnorakich rozmiarach.

Na polskim rynku możemy znaleźć firmy, które zajmują się produkcją breloków od wielu lat. Breloki akrylowe ostatnio wracają do łask, można je nabyć w wielu kształtach i w pełnej gamie kolorystycznej. Są ozdobą kluczy, torebek, plecaków wręcz pasków od spodni.

klucze

identyfikatory do kluczyMając kilka kluczy, które są bardzo podobne do siebie, przydadzą nam się identyfikatory kluczy. Jest ona praktycznym rozwiązaniem. Występuje w wielu barwach zatem odróżnienie kluczy nie będzie już dylematem. Można ją uzyskać w formacie zarówno małym i dużym.

W praktycznie wszystkich hotelach na zawieszce mamy wygrawerowany numer pokoju. Numerki do kluczy są doskonałym wyjściem dla ludzi, którzy posiadają słabą pamięć do liczb oraz dla tych, którzy łatwo gubią się w hotelu poszukując własnego pokoju.

1 Komenatrz do poradnika "Jak nie gubić kluczy?" »»

  1. Aukcjonariusz
    Comment od Aukcjonariusz:

    A ja ostatnio wpadłem na genialne rozwiązanie, mój syn gubił regularnie klucze. Postanowiłam zastosować taki mini sejfik na klucze super rozwiązanie, już klucze się nie gubią i każdy kto ma mieć, ma do nich dostęp.

    http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22390951


Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: