Poradniki i Porady ZGORA

Jak nie przytyć zimą?

Kiedy dni nie są już takie długie i są chłodne, wydaje się niemożliwe żeby nie przybrać na wadze. Niskie temperatury zwiększają apetyt chyba u każdego. Na jedzenie bogate w węglowodany, tłuszcze i cukry możemy sobie pozwolić, ale zależy w jakich ilościach.

ćwiczeniaJeśli nie chcemy po kilku miesiącach zimy przeżyć szoku po wejściu na wagę, musimy uważać na to co jemy i ile. Zimowa porą ludzie częściej spożywają „ciężkie” posiłki, takie jak makarony z tuczącymi sosami, puree ziemniaczane, zupy-kremy, czy białe pieczywo.

Na takie zachowanie składa się kilka czynników typu ewaluacyjne dążenie do izolacji ciała przed zimnem, nuda czy depresja spowodowana brakiem światła słonecznego. Jemy i jemy, a mało się ruszamy i co wtedy? Wtedy przybieramy na wadze.

Na szczęście stworzono siłownię i ekspertów od spraw żywności, żeby pomóc nam utrzymać sylwetkę nawet zimą. Sklep z odżywkami oferuje gamę produktów, które wzmacniają organizm i przygotowują do działania treningowego na siłowni. Fitmax zachęca do zdrowego stylu życia i treningów zimą.

Dość dobrymi suplementami na zimowe treningi jest specjalna linia Nutrex.  Stopniowo uwalnia one energię w naszym ciele i zdolni jesteśmy do wykonania najbardziej intensywnego treningu. Zimą ochrona w postaci suplementów jest niezbędna. Czy przytyjesz zimą, czy nie zależy wyłącznie od Ciebie.

Komentarze i opinie do poradnika "Jak nie przytyć zimą?" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki:

  1. Jak poprawić odporność organizmu i jak zadbać o zdrowie zimą
  2. Jak przytyć – zdrowo i skutecznie.
  3. Jak nie przytyć i nie przybrać na wadze zimą?
  4. Dieta na zimę – Co jeść zimą?
  5. Pielęgnacja cery zimą – Jak zadbać o swoją cerę zimą?