Poradniki i Porady ZGORA

Jak poprawić zdrowie i samopoczucie

Każdy, kto czuje potrzebę zdrowego odżywiania powinien spróbować zalety Spiruliny. Ta niepozorna alga zawiera w sobie niebywałą ilość składników odżywczych. Nieważne w jakim jesteś wieku, jaki jest twój stan zdrowia, co chcesz osiągnąć Spirulina zawsze będzie ci służyć.

Spirulina zawiera duże ilości białka, witaminy i sole mineralne, jest lekkostrawna i i przyswajalna niemal w całości. Suplementy diety zawierające Spirulinę są coraz bardziej popularne zarówno w środowisku sportowców jak i wśród zwolenników zdrowego stylu życia. Spirulina nie tylko regeneruje ciało, ale leczy i odmładza. Oczyszczanie organizmu przy użyciu Spiruliny jest łatwe i bezpieczne. Zawarty w Spirulinie chlorofil jest doskonałym chelatorem, a więc z łatwością transportuje toksyny i metale ciężkie, oczyszczając w ten sposób organizm.

Jako że Spirulina jest niskokaloryczna i charakteryzuje się znikomą zawartością tłuszczy stanowi fantastyczny składnik diety odchudzającej. W efekcie utrata wagi staje się czymś bezpiecznym i przyjaznym dla organizmu. Ponadto penylanina zawarta w spirulinie aktywuje metabolizm, podczas gdy tyrozyna pomaga kontrolować apetyt. Spirulina jest niezwykle bogata w wartościowe, konieczne do prawidłowego funkcjonowania elementy białek, czyli aminokwasy. Używamy ich do budowy i regeneracji komórek. Ogromnej ilości witamin towarzyszy szeroka paleta substancji mineralnych i mikroelementów. Dlatego odchudzanie z wykorzystaniem Spiruliny gwarantuje zachowanie zdrowia. Znając możliwości Spiruliny nie sposób się nie zgodzić z przekonaniem , że jest to istotny element zdrowej diety i warto zadbać by mieć ją do dyspozycji codziennie.

1 Komenatrz do poradnika "Jak poprawić zdrowie i samopoczucie" »»

  1. spirulina
    Comment od spirulina:

    Spożywam 6 spiruletek dzienne, świetnie wpływa na moją przemianę materii, a przy tym na KILOGRAMY 🙂


Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: