Poradniki i Porady ZGORA

Jak promować firmę w Internecie?

Internet jest najskuteczniejszym, najtańszym medium do reklamy małych i średnich przedsiębiorstw, ich produktów i usług. Aby promować w sieci swoją firmę, nie trzeba mieć nawet strony firmowej, wystarczy dodać swoją ofertę do najlepszych baz firm online, jakim jest np. katalog firm nFirmy.pl Podstawowy wpis gdzie można zamieścić ofertę firmy, pełne dane kontaktowe jest bez płatny. Na końcu takiej prezentacji automatycznie generowana jest mapa dojazdu do siedziby firmy. Internauci szukający w popularnych wyszukiwarkach sieciowych Państwa firmy, bądź produktów i usług jakie oferujecie z łatwością trafią na prezentacje w katalogach, a dzięki nim prosto do Państwa firmy.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jak promować firmę w Internecie?" »»

  1. admin
    Comment od admin:

    Trochę krótki ten poradnik. Sposobów na promowanie firmy w internecie jest wiele, warto by też wspomnieć o reklamie kontekstowej typu adsense – adwords itp., tradycyjne formie reklamy internetowej, chociaż ta ostatnio zaczyna tracić na skuteczności ze względu na fakt, iż użytkownicy internetu nauczyli się ją omijać i oczywiście takie formy promocji wiążą się z kosztami. Niewątpliwie katalogi firm są dobrą metodą na promowanie firmy w internecie.

  2. Rocky
    Comment od Rocky:

    Zgadza się, aby opisać wszystkie sposoby promocji firm w sieci, trzeba by napisać książkę 🙂 tutaj został przedstawiony tylko jeden z nich, prosty, tani, szybki, skuteczny 🙂


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: