Poradniki i Porady ZGORA

Jak uporządkować wizytówki

Ostatnio postanowiłam zrobić porządki we wszelkiego rodzaju papierach, portfelu itp. Najpierw wyrzuciłam wszelkiego rodzaju nieważne paragony, pokwitowania z bankomatu (swoją drogą nie wiem dlaczego ciągle to biorę…) i inne mniej ważne karteczki. Kiedy już pozbyłam się nadmiaru tego wszystkiego, okazało się portfel można spokojnie zamknąć.

pokrowiec na wizytówkiNastępnym moim celem było uporządkowanie wizytówek. I tu również okazało się, że mam sporo tego. No, a że mam tendencję do tego, że zatrzymuje tego typu rekwizyty, oczywiście nie mogłam tego wyrzucić. No więc najpierw poszłam kupić fajny wizytownik. Teraz każda  wizytówka będzie wyeksponowana i będzie można spokojnie odczytać co na niej jest.

Często miałam tak, że jedna ukryła się w portfelu za drugą i nie mogłam jej znaleźć. No więc skoro miałam już wizytownik to pozostała kwestia uporządkowania tego. No i tu pojawił się problem, bo jak mam poukładać te wizytówki. Czy powinnam ułożyć je alfabetycznie według firm czy nazwisk, a może pogrupować w typy przedsiębiorstw? No miałam poważny dylemat- bo przecież często jest tak, że jakaś konkretna wizytówka jest nam akurat potrzebna, ale nie wiemy gdzie ją zapodzialiśmy… No więc postanowiłam je poukładać alfabetycznie według przedsiębiorstw. Uznałam, że jak będę szukać to już konkretnej firmy. Mam nadzieję, że jak będę potrzebowała czegokolwiek to nie będę miała problemu ze znalezieniem tego.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jak uporządkować wizytówki" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: