Poradniki i Porady ZGORA

Jak urządzić własne biuro

Nim zaczniemy urządzać nasze biuro, wybierać do niego meble, powinniśmy poważnie zastanowić się do czego ma nam ono służyć i jaką ma pełnić funkcję. Odpowiedź na to pytanie pomoże nam odpowiednio zaaranżować przestrzeń biura.

jak urządzić biuroJeśli ma ono pełnić funkcję również reprezentacyjną, to warto zadbać o każdy szczegół. A jeśli nie, to można nieco zaoszczędzić na początek i nie porywać się na biurowe gadżety, które zajmują miejsce na biurku i zbierają kurz. Szeroka oferta mebli biurowych pozwoli nam znaleźć coś w sam raz na naszą kieszeń, a zarazem dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli w biurze planujemy przyjmować swoich gości, klientów, to warto pomyśleć o systemie audiowizualnym, choćby niewielkim, aby w razie potrzeby przeprowadzić prezentację promującą firmę i inne.

Taki sprzęt na pewno się przyda, jeśli nie mamy wystarczająco miejsca na osobną salę konferencyjną. Wtedy warto połączyć w swoim biurze jedno z drugim. To nie lada wyzwanie, ale trzeba pamiętać, że biuro to wizytówka naszej firmy, więc warto poświęcić mu nieco uwagi!

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jak urządzić własne biuro" »»

 1. ewella
  Comment od ewella:

  Ja myślę ze dobrze urządzone biuro z fajnym pomysłem i niespotykanie możne przełożyć się potem w sposób pozytywny nawet na kontakty z klientami. A mam tu na myśli chociażby sam wystrój takiego biura. Już nawet taka odmiana jak tutaj http://www.decomania.pl/biuro-z-widokiem.html spowoduje lepsza atmosferę i jakąś taka chęć do pracy. No sami wiecie jak dobrze robi patrzenie na piękne widoczki.

 2. Kristof
  Comment od Kristof:

  Masz rację. My też właśnie korzystaliśmy z ich pomysłów i zamawiałam fototapetę nie tylko do biura, ale do pokoju dziecka i do salonu. I zawsze wszystko spoko, na czas i tak jak sobie wyobrażałam.

 3. Monika90
  Comment od Monika90:

  Teraz widać, że fototapeta znowu powraca do łask i ze jednak to najlepszy wybór jeśli chodzi o to jak zaaranżować miejsce w domu.

 4. Agata6
  Comment od Agata6:

  I to jest fakt. My też tam zamawiamy. Zawsze jest naprawde szybko, profesjonalnie i na czas. Wiec spokojnie polecam. Warto zmieniac swoje wnętrza w mieszkaniu.

 5. Dobraszka
  Comment od Dobraszka:

  Jestem jak najbardziej za. Mnie też się to bardzo podoba i tak sobie myślę, że na pewno warto jest się zdecydować na takie właśnie rozwiązanie jeśli chodzi o ścianę w kuchni, czy salonie.

 6. Sonia34
  Comment od Sonia34:

  Przyglądam się tym mebelkom i faktycznie jest już kilka różnych, na które zwróciłam większą uwagę i tak na poważnie się zastanawiam. Mają ciekawe i inspirując pomysły.

 7. Basia22
  Comment od Basia22:

  Macie racje, najważniejsze to własnie wybrać takie meble, które zapewnią nam 100% komfort pracy. To bedzie miało też w przyszłosci na pewno przełozenie na wydajnośc pracy.

 8. Osinka77
  Comment od Osinka77:

  Szczerze mówiąc to już lepiej właśnie chyba zdecydować się na coś takiego jak na Decomanii
  Bo z tego co widzę efekt może być naprawdę świetny.


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: