Poradniki i Porady ZGORA

Gdzie kupić opakowania tekturowe

Każda firma, która zajmuje się sprzedażą czegokolwiek siłą rzeczy musi zdecydować się na wybranie konkretnego rodzaju pudełek tekturowych w których chce dystrybuować swoje produkty. W dzisiejszym wpisie postaram się przedstawić kilka faktów, które pomogą właścicielom firm w wyborze nie tylko rodzaju pudełek których będą używać, ale również firm, które zajmują się produkcją oraz dystrybucją pudełek tekturowych.

Kartonowe pudełka - opakowaniaPierwszą rzeczą jaką jesteśmy zmuszeni wybrać jest zdecydowanie się, czy chcemy skorzystać z usług firmy zajmującej się dystrybucją opakowań tekturowych czy może interesuje nas bardziej producent opakowań z tektury. Pierwsze rozwiązanie będzie idealne dla firm, które nie potrzebują zbyt dużej ilości opakowań tekturowych. Jest to dla nich dobre rozwiązanie przede wszystkim dlatego, że pośrednicy nie posiadają zbyt wygórowanych minimum zamówień.

Jeśli jednak potrzebujemy większej ilości opakowań tekturowych, to z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem dla nas okaże się producent opakowań z tektury. Korzystając z usług producentów jesteśmy w stanie w sposób o wiele skuteczniejszy negocjować ceny konkretnych produktów. Warto jest też wziąć pod uwagę fakt, że producenci opakowań nie mają zbyt wysokich minimum zamówień, zatem możemy zamówić opakowania tekturowe „na przyszłość”, co z całą pewnością zapewni nam stosunkowo duże oszczędności związane z zakupami.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Gdzie kupić opakowania tekturowe" »»

 1. triq
  Comment od triq:

  Ciekawy artykuł. Warto również dodać, że podczas wybierania dystrybutora czy też producenta opakowań z tektury, warto wziąć pod uwagę również odległość od siedziby naszej firmy.

 2. Monika
  Comment od Monika:

  Można by jeszcze bardzo rozwinąć ten poradnik i zatytułowałabym go jakoś inaczej, bo tak trochę dziwnie brzmi. Może jakiś „Wybór opakowania do produktu” czy coś w tym stylu.

 3. admin
  Comment od admin:

  Zmieniłem tytuł.

 4. Wojtek
  Comment od Wojtek:

  Ja jestem zwolennikiem zamawiania opakowań od dystrybutora. Producenci mają, przynajmniej moim zdaniem, zbyt wysokie wymagania co do minimalnej ilości. Ja prowadzę małą firmę i takie kartony zajmowałyby zbyt dużo miejsca. Sam korzystam z usług firmy z Podbeskidzia A.T.K. maja naprawdę duży wybór przeróżnych opakowań. Jeśli jest ktoś zainteresowany podaję linka: http://www.atk-opakowania.pl/1,oferta.html

 5. Juli
  Comment od Juli:

  Polecam opakowania od producenta, gdyż cena jest dużo korzystniejsza, a warunki sprzedaży – do negocjacji.
  Zajrzyjcie na empak.kalisz.pl

 6. Krzysiek
  Comment od Krzysiek:

  na stronie jest zakładka produkcji kartonów


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: