Poradniki i Porady ZGORA

Jak zaistnieć w internecie

Czy już się zastanawiałeś, dlaczego niektórzy odnoszą sukces w Polskim Internecie, a Ty choć posiadasz stworzoną stronę, dalej nikt Cię nie odwiedza. Portal swój doprowadzasz do perfekcji, dodajesz coraz to nowe jak zaistnieć w interneciefunkcje np. czat, jednak dalej nie przekłada się to na odwiedziny. No to ja zadam Ci pytanie. Czy znałbyś miasto Warszawa, nie oglądając nigdy mapy, nie mając żadnych drogowskazów, nie ucząc się o nim w szkole i nie słysząc nigdy tej nazwy? No powiedzmy uczciwie, może przez przypadek trafiłbyś kiedyś na nie, lub nie – a chyba nie trzeba mówić, jakie to piękne miasto i byłoby warto go odwiedzić. Chyba już wiesz o czym mówię? Tak, musisz rozstawić drogowskazy dla innych użytkowników Polskiego Internetu, tak aby dowiedzieli się o istnieniu Twojego wartościowego bloga. Generalnie do dyspozycji masz kilka sposobów aby to zrobić:

1. Reklama – może skuteczna, jednak musisz się liczyć z pewnymi kosztami, a strona jeszcze nie zarabia, z powodu internautów.

2. Skorzystanie z usług firmy – także skuteczne, jednak metoda także sporo kosztuje i także trzeba się liczyć, z poważnymi wydatkami.

3. Samodzielne działanie – tą metodę naświetlę szerzej, gdyż jest prawie darmowa i musisz tylko wygospodarować trochę swojego czasu. Pisałem na początku o drogowskazach, które nazywamy po prostu linkiem i na tym w głównej mierze, możesz oprzeć swoje działania.

Najłatwiejszym i wymagającym mało wysiłku jest katalogowanie, jednak musisz pamiętać o kilku zasadach: – popracuj trochę nad opisami i oddające jak najbardziej treść twojej witryny – Ważne abyś sprawdził czy katalog istnieje w wyszukiwarce Google, jak nie, to daruj sobie – omijaj katalogi wymagające linka zwrotnego – do wartościowych katalogów, niekiedy warto za wpis uiścić opłatę – wybieraj też katalogi moderowane Mam nadzieję, że w tej lekcji, ułatwiłem Ci trochę poznanie zasad globalnej sieci.

Komentarze i opinie do poradnika "Jak zaistnieć w internecie" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: