Poradniki i Porady ZGORA

Jak zdobyć ciekawy plakat?

Od lat kolekcjonuję plakaty. Lubię mieć ciekawe plakaty oprawione w antyramy, które później zawieszam w mieszkaniu. Uważam, że świetnie to wygląda. Jednak coraz trudniej jest kupić jakiś fajny i wyszukany plakat – zwykle te, które mi się podobają ktoś  mi wykupił…

sklep z plakatamiNo więc ostatnio wpadłam na świetny plan. Szukam plakatów w internecie, często też na zagranicznych stronach internetowych, bo mają tam o wiele większy wybór niż u nas w Polsce. Kiedy już znajdę sobie jakiś plakat, który mi się podoba i świetnie komponuje się z wnętrzem (tak, tak przecież pomijając już wartość artystyczną tego plakatu to przecież musi ładnie wyglądać w mieszkaniu) to go kupuję w formie elektronicznej i drukuję go – oczywiście w drukarni. Często  plakat po prostu jest wybawieniem od pustych ścian. Muszę przyznać, że nie jest to też strasznie droga metoda, chociaż czasem jakieś fajne plakaty są drogie. Dodatkowo można też zmienić jego format. Czasem chcielibyśmy powiesić plakat w miejscu, gdzie on w normalnym rozmiarze się nie zmieści.

Tak więc coraz częściej zaczynam wyszukiwać sobie plakaty – i szukam miejsca gdzie możliwy jest  tani  druk plakatów. Wtedy moje mieszkanie staje się wyjątkowe, bo pojawiają się plakaty, które nie dość, że świetnie ożywiają wnętrze to jeszcze są bardzo oryginalne.

1 Komenatrz / Opinia na forum do poradnika "Jak zdobyć ciekawy plakat?" »»

  1. admin
    Comment od admin:

    Może warto by dać jakiś link do drukarni gdzie można tanio wydrukować taki kupiony online plakat. 🙂 Jeżeli zna Pani takie miejsca.


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: