Poradniki i Porady ZGORA

Jaki materac dla dziecka?

materac i łóżko Gdy nasze dziecko podrośnie i domaga się zmiany wystroju pokoju zwróćmy uwagę nie tylko na estetykę przy wybieraniu nowych mebli, tapet czy innych akcesoriów, ale przede wszystkim na komfort i wygodę w użytkowaniu przestrzeni przez dziecko.

Najważniejszą rzeczą w pokoju dziecięcym jest odpowiednio dobrane do wzrostu dziecka biurko z dobrą lampą do pracy i oczywiście łóżko, a szczególnie dobry, wygodny i dostosowany do organizmu dziecka materac. Warto jest odwiedzić kilka stron internetowych i dowiedzieć się jakie materace dostępne są obecnie na rynku i czym się od siebie różnią.

Technologia robienia materacy, materiały z których się korzysta, bardzo zmieniła się i rozwinęła przez ostatnie lata. Nie wiadomo czy dziecko będzie wolało materace piankowe czy materace lateksowe, a może najlepiej będzie się czuło na tradycyjnym łóżku sprężynowym.

Taki zakup jest jednak sporym wydatkiem. Dlatego decydując się na zakup różnych akcesoriów do domu, mebli czy materacy poszukajmy różnych ofert cenowych na stronach internetowych oraz skorzystajmy ze stron, na których możemy porównać ceny różnych producentów i sklepów i wybierzmy najlepszą ofertę dla nas i naszego dziecka.

Komentarze i opinie do poradnika "Jaki materac dla dziecka?" »»

 1. Otylia.
  Comment od Otylia.:

  Polecam materace z pianki wysokoelastycznej. Moje koleżanki poleciły mi firmę JMB i materac Victoria. Jest naprawdę wytrzymały i moja córka korzysta z niego już od kilku tygodni. Polecam!

 2. Maarisha
  Comment od Maarisha:

  http://www.jmbnet.pl/shop/dzieciece/materac-dzieciecy-victoria.html Czy to jest ten materac? Jeżeli tak, to chyba rzeczywiście warto go kupić. 🙂

 3. Koło
  Comment od Koło:

  Maarisha, czemu akurat ten? Na rynku jest masa tańszych i lepszych materaców przeznaczonych dla dzieci.


Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: