Poradniki i Porady ZGORA

Jakie meble są najlepsze?

Jest to poradnik w którym dowiesz się czym się kierować przy wyborze najlepszych mebli dla Twojego domu oraz jakie meble są najlepsze – od jakich producentów wybierać najlepsze meble!

Przy tak ogromnej ilości zarówno producentów mebli jak i samych sprzedawców ciężko znaleźć najlepsze meble. Nie dziwi więc fakt, że osoby które poszukują nowych mebli często wyboru dokonują dopiero przy zakupie mebli w sklepach. A przecież są jeszcze inne wyjścia z danej sytuacji.

ładne meble - żółta kanapa - sofa

W sieci powstało wiele stron na ten temat.  Internetowy ranking mebli to jedno z takich miejsc gdzie możemy komentować, oceniać i polecać meble innym. Wiadomą rzeczą również jest, iż nie zawsze największy producent mebli produkuje najlepsze meble. Warto rozglądnąć się również za mniejszymi dostawcami. Wiadomo, że im większy producent tym więcej produkuje mebli a co za tym idzie mniej czasu poświęca na daną partię mebli. A mały producent ma więcej czasu na dokładne wykonanie i sprawdzenie mebli pod każdym względem.

dobrze dobrane meble w salonie

Zatem jakie meble są najlepsze? Przede wszystkim zależne jest to od naszego gustu, a potem od wyboru producenta. Często o najlepszym z nich decyduje jakość wykonania. Im mniejszy producent tym większa szansa na to iż dany mebel jest wykonany ręcznie oraz z większą starannością. Staraj się odwiedzać strony z rankingiem mebli, czy też z polecanymi meblami przez ich użytkowników.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jakie meble są najlepsze?" »»

 1. Wiktor
  Comment od Wiktor:

  Najlepsze i najtrwalsze są meble z litego drewna. Są to meble, które posłużą długie lata. Mam już swoje 4 lata i nie narzekam. Proste w konserwacji. Osobiście polecam meble firmy SEART (www.seart.pl) – duży wybór mebli w różnych stylach, naprawdę wysoka jakość i porządne wykonanie. Robią również meble na zamówienie.

 2. Mariola
  Comment od Mariola:

  Jedyne meble, które mnie nie zawiodły są ze sklepu internetowego ErgoExpert. (http://www.ergoexpert.pl) Wystawiane tam wyposażenie jest naprawdę dobrze wykonane, po 5 latach używania biurka nie widać, aby jakaś listwa odchodziła, czy coś się rozpadło. Jak to biurko nie raz coś się rozlewało, czy tłukło i nadal meble się trzyma b.dobrze.

 3. aaa
  Comment od aaa:

  a jakie sklepy jeszcze polecacie?

 4. Tomek
  Comment od Tomek:

  Ja też postawiłem na meble z drewna i się nie rozczarowałem, mam meble sosnowe z salonu z Rybnika-Meble Doktór. Mają tam kilka kolekcji i możliwość wyboru koloru. Meble są trwałe i solidne, a dla mnie to podstawa.

 5. teresa
  Comment od teresa:

  Polecam meble adriana furniture. Są nowoczesne, ładne i.. wytrzymałe.


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: