Poradniki i Porady ZGORA

Jakie wybrać wyposażenie sklepu / hurtowni, lady chłodnicze czy szafy chłodnicze?

Wielu właścicieli spożywczych sklepów i hurtowni zadaje sobie pytanie jakie wyposażenie kupić do swojego sklepu / hurtowni – czy wybrać lady chłodnicze czy może regały chłodnicze.

Wszystko zależy od tego do jakich celów chcemy wykorzystać dane urządzenie i co chcemy w nim wyeksponować. Jeżeli chcemy wystawić produkty spożywcze w opakowaniach kartonowych lub szklanych, najlepiej wykorzystać regały chłodnicze, pozwolą wyeksponować towar na dużej płaszczyźnie pionowej. Można w nich umieścić mleko, soki, nabiał. Dodatkową cechą jaką posiadają regały chłodnicze, to umożliwienie klientom samodzielnego pobierania towaru.

regał chłodniczy
Z kolei lady chłodnicze stosuje się tam, gdzie wystawia się towar spożywczy nie będący w opakowaniu ochronnym, jak sery, wędliny. Towar wystawiony w ladach chłodniczych jest doskonale widoczny dla klienta ale podaje go sprzedawca. Lady chłodnicze zajmują też zdecydowanie więcej miejsca niż regały chłodnicze.

Więc jeżeli masz dylemat czy wybrać lady chłodnicze czy może regały chłodnicze, zastanów się co chcesz w nich umieścić i ile masz  miejsca do zagospodarowania.

1 Komenatrz / Opinia na forum do poradnika "Jakie wybrać wyposażenie sklepu / hurtowni, lady chłodnicze czy szafy chłodnicze?" »»

  1. Adrian
    Comment od Adrian:

    To jest dość złożony problem takie zaplanowanie i rozmieszczenie urządzeń chłodniczych. Może ktoś jeszcze coś dopisze, bo właśnie stoję przed takim problemem? Poradnik dobry, ale krótki trochę…


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: