Poradniki i Porady ZGORA

Licytacje komornicze |- Porady prawne

Przez jakiś czas szukałem serwisu w którym znalazłbym w jednym miejscu informacje o prowadzonych przez komorników licytacjach, bazę danych kancelarii komorniczych, ale nie tylko. Chodziło mi również o dane teleadresowe takich instytucji jak  sądy powszechne, banki, kancelarie prawne, biegli sądowi czy tłumacze przysięgli. Jak bardzo tego typu informacje przydają się wszystkim którzy zajmują się windykacją, bądź są wierzycielami nie muszę nikogo przekonywać. Wszystkie te informacje znalazłem w serwisie e-komornik.com.

Mało tego okazało się, że serwis prowadzi również  system wiadomości komorniczych, w którym można uzyskać najnowsze informacje związane z postępowaniem egzekucyjnym , komentarze do bieżących wydarzeń również w sferze nieruchomości. W wiadomościach przeczytać można również  wywiady, opinie a także projekty nowych aktów prawnych.Zupełnie bezpłatnie można tam umieścić ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości lub wierzytelności. Na prowadzonym tam forum można uzyskać porady prawne w zakresie nie tylko postępowania egzekucyjnego, ale praktycznie całego spectrum prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i podatkowego, a to dzięki temu iż portal ten współpracuje z renomowaną Kancelarią Radców Prawnych Piotr Matysiak z Poznania.

Istnieje nawet możliwość zgłoszenia sprawy prawnikowi w trybie online. Miałem trównież okazję sprawdzić jak działa uruchomiona platforma kontaktu z komornikiem dzięki której można wysłać wniosek egzekucyjny online i musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu komorników z którymi współpracuje serwis.. Naprawdę warto tam zajrzeć jeśli potrzebujecie porady lub informacji.

1 Komenatrz do poradnika "Licytacje komornicze |- Porady prawne" »»

  1. admin
    Comment od admin:

    Rzeczywiście przydatny serwis z rzadkiej tematyki, bardzo fajny.


Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: