Poradniki i Porady ZGORA

Metoda na piękne paznokcie

Nieomalże każda z pań che mieć ładne i zadbane dłonie. Na pewno nierozłącznym elementem są tutaj piękne, długie i zadbane paznokcie, które nadadzą charakteru i adekwatnego wyglądu dłoniom.

tipsyNajzwyklejsze tipsy można kupić w praktyce w każdej drogerii czy sklepie z kosmetykami. Sprzedawane są one z adekwatnie dobranym klejem. Przed nałożeniem należy najpierw dopasować te plastikowe płytki do paznokci, w razie konieczności wytworzyć drobne korekty pilnikiem. Następnie po odtłuszczeniu paznokci trzeba nałożyć niewielką ilość kleju i przykleić tips.

piękne paznokcieNie każda z pań ma tyle cierpliwości żeby dostać prawdziwie zadowalający efekt założonych tipsów. Jak zatem osiągnąć piękne paznokcie bez długich godzin spędzonych na piłowaniu i pielęgnacji? Szybką i najbardziej prostą możliwością są tipsy.

Zakładając tipsy na swoją rękę warto pamiętać ażeby zachować szczególną ostrożność w trakcie nakładania kleju, gdyż bardzo prędko wysycha i wiąże też skórę. Przeważnie nakładanie tipsów rozpoczyna się od najmniejszego palca i przesuwa się kolejno w stronę kciuka.

Komentarze i opinie do poradnika "Metoda na piękne paznokcie" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki:

  1. Jak dbać o paznokcie?
  2. Jak samemu robić paznokcie
  3. Jak założyć sobie tipsy?
  4. Jak dobrze dobrać i dopasować tipsy?
  5. Zdobienie paznokci – Jak ozdabiać paznokcie?