Poradniki i Porady ZGORA

Namioty na imprezy i eventy – Kiedy wynajem namiotów jest opłacalny?

Generalnie wszystkie poważne spotkania, targi oraz imprezy, na których pojawiają się znane postacie, organizowane są w nieruchomościach. Bez wątpienia to właśnie nieruchomości są rozwiązaniem idealnym i optymalnym. Warto jednak powiedzieć, że czasami jedynym rozwiązaniem okazują się być hale namiotowe. W jakich sytuacjach?

Namiot na imprezę
fot. Rekord Sp. z o.o.

Najczęściej po wynajem namiotów sięgamy wtedy, kiedy organizowana przez nas impreza w pewnym sensie jest niestandardowa.

Mowa tutaj dokładnie o takich momentach, kiedy liczba uczestników np. na targach jest zbyt duża w stosunku do tego, jakie możliwości posiada dana hala. Pamiętać musicie zatem, że wynajem hal ma sens w konkretnych, uzasadnionych sytuacjach.

Nie powinniście w żaden sposób uważać, że wynajem namiotów zawsze ma większy sens. Osobiście polecam sięganie po namioty wtedy, kiedy faktycznie ich zastosowanie będzie wiązało się z zapewnieniem wysokiego komfortu wszystkim korzystającym. Warto jest powiedzieć jeszcze nieco na temat kosztów.

Oczywiście koszty uzależnione są od parametrów namiotów i rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych za dobę. W koszt ten wliczana jest oczywiście instalacja, która może być jednak przeprowadzona samodzielnie przez firmę wynajmującą.

Bibliografia

[1] Autorem poradnika jest przedstawiciel firmy Rekord Sp. z o.o. oferującej wynajem namiotów na imprezy i eventy.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Namioty na imprezy i eventy – Kiedy wynajem namiotów jest opłacalny?" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: