Poradniki i Porady ZGORA

Wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?

W poniższym poradniku postaram się odpowiedzieć na pytanie czy lepiej kupić nowy, czy używany fotelik samochodowy dla dziecka oraz który fotelik i jakiej firmy najlepiej kupić.

Czy wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?

Wielu rodziców staje przed trudnym pytaniem: czy wybrać nowy fotelik samochodowy a może wybrać tańszy, ale używany? Otóż nie wolno używać fotelika „powypadkowego”, czyli takiego, który już brał udział w wypadku. Jak poznać czy używany fotelik nie przeżył wypadku?

No właśnie nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić! Właśnie dlatego nie warto wybierać używanego fotelika samochodowego. Jedynie kupując nowy fotelik możemy być 100-procentowo pewni, iż gwarantujemy swojemu dzidziusiowi całkowite bezpieczeństwo.

Który fotelik samochodowy kupić?

Jednymi z bardziej polecanych, dostępnych na rynku są foteliki samochodowe Caretero. Są bardzo bezpieczne, wykonane starannie, a przy tym niedrogie. Każdy fotelik Caretero spełnia europejską normę bezpieczeństwa  i jest wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Niektóre modele dają możliwość pochylenia oparcia, co pozwala dziecku spać w czasie podróży lub regulację wysokości zagłówka, przez co fotelik rośnie razem z dzieckiem. Każdy rodzic, któremu zależy na bezpieczeństwie swojego dzidziusia, powinien zapoznać się z ofertą fotelików samochodowych Caretero.

Komentarze i opinie do poradnika "Wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki:

  1. Samochód do firmy. Nowy czy używany?
  2. Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka w samochodzie
  3. Co kupić dla malutkiego dziecka?
  4. Jaki kupić dobry fotelik samochodowy dla dziecka?
  5. Czy trzeba kupić do auta fotelik dla dziecka?