Poradniki i Porady ZGORA

Wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?

W poniższym poradniku postaram się odpowiedzieć na pytanie czy lepiej kupić nowy, czy używany fotelik samochodowy dla dziecka oraz który fotelik i jakiej firmy najlepiej kupić.

Czy wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?

Wielu rodziców staje przed trudnym pytaniem: czy wybrać nowy fotelik samochodowy a może wybrać tańszy, ale używany? Otóż nie wolno używać fotelika „powypadkowego”, czyli takiego, który już brał udział w wypadku. Jak poznać czy używany fotelik nie przeżył wypadku?

No właśnie nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić! Właśnie dlatego nie warto wybierać używanego fotelika samochodowego. Jedynie kupując nowy fotelik możemy być 100-procentowo pewni, iż gwarantujemy swojemu dzidziusiowi całkowite bezpieczeństwo.

Który fotelik samochodowy kupić?

Jednymi z bardziej polecanych, dostępnych na rynku są foteliki samochodowe Caretero. Są bardzo bezpieczne, wykonane starannie, a przy tym niedrogie. Każdy fotelik Caretero spełnia europejską normę bezpieczeństwa  i jest wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Niektóre modele dają możliwość pochylenia oparcia, co pozwala dziecku spać w czasie podróży lub regulację wysokości zagłówka, przez co fotelik rośnie razem z dzieckiem. Każdy rodzic, któremu zależy na bezpieczeństwie swojego dzidziusia, powinien zapoznać się z ofertą fotelików samochodowych Caretero.

Komentarze i opinie do poradnika "Wybrać używany, czy nowy fotelik samochodowy?" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki:

  1. Który kredyt samochodowy wybrać i na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu samochodowego?
  2. Samochód do firmy. Nowy czy używany?
  3. Co kupić dla malutkiego dziecka?
  4. Jaki kupić dobry fotelik samochodowy dla dziecka?
  5. Czy trzeba kupić do auta fotelik dla dziecka?