Poradniki i Porady ZGORA

Jak zaplanować meble w łazience i dobrać szafki łazienkowe??

Wybierając meble łazienkowe należy dokładnie wymierzyć naszą łazienkę. W małych pomieszczeniach, jakimi zazwyczaj są łazienki, powinno być wszystko poukładane, aby nie było wrażenia bałaganu. Środki czystości, kosmetyki oraz ręczniki muszą mieć swoje miejsce, dlatego niezbędne są szafki łazienkowe, które mogą być zarówno wiszące jak i  stojące.

meble łazienkowe NOCLAF

fot. Noclaf

Meble do łazienki dostępne są w wielu rodzajach i mogą odmienić jej wygląd. Aby dobrze pasowały do naszej łazienki poza wymiarami należy dobrze dobrać kolorystykę, wygląd mebli oraz ustawić szafki w taki sposób, aby łatwo się  otwierały.

Producenci mebli łazienkowych wiedzą jakim trudnym zadaniem, jest umeblowanie łazienki i wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów przygotowują gotowe kolekcje mebli łazienkowych dając możliwość stworzenia mebli na wymiar.

szafki łazienkowe NOCLAF

fot. Noclaf

Przy zamawianiu szafki na wymiar, producenci mebli dają możliwość wybór również materiałów, kolorów, rodzajów uchwytów, dopasowują szafki do umywalek innych producentów.

Dobra szafka łazienkowa powinna być wykonana z wodoodpornych płyt, obrzeża z ABS, a osprzęt powinien mieć dożywotnią gwarancję.

Termin wykonania szafki na zamówienie nie powinien przekroczyć 4-5 tygodni po tym okresie powinniśmy mięć już nasze meble łazienkowe i cieszyć się ładną i funkcjonalną łazienką.

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Jak zaplanować meble w łazience i dobrać szafki łazienkowe??" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: