Poradniki i Porady ZGORA

Pomysł na randkę. Jak zaplanować randkę?

Chwile spędzone z ukochaną osobą to jedna z najprzyjemniejszych części dnia. Uśmiech na twarzy wybranki to powód do dumy dla każdego mężczyzny. Niemniej jednak, takie rezultaty często wymagają ogromnych nakładów wysiłku i często też pieniędzy. Sprawienie przyjemności ukochanej osobie nierzadko dużo kosztuje. Pójście do kina, kolacja w restauracji, kwiaty, czekoladki – to wszystko wymaga od nas posiadania sporego zaplecza finansowego. Jednakże, wystarczy tylko dobry pomysł, aby za niewielką cenę miło spędzić wspólne chwile.

Filmy DVD – wydawałoby się, że oglądanie filmów nie jest najlepszym pomysłem na randkę. Co innego wyjście do kina, a co innego siedzenie w domu. Jednakże, wystarczy tylko zadbać o dobrą atmosferę oraz zaopatrzyć się w odpowiednie filmy. Świece, apetyczny posiłek i ulubiony film partnera czy partnerki, np. dobra komedia romantyczna, mogą sprawić, że wspólne oglądanie filmu zmieni się w niezapomniany wieczór.

Spacer – nie zawsze musimy wyjeżdżać za miasto czy kupować bilety do ZOO. Praktycznie w każdym mieście znajdują się bowiem urokliwe zakątki, które warto zobaczyć ze swoją drugą połówką. Może to być park, most nad rzeką czy opustoszałe ruiny. Spacer w takiej scenerii o zachodzie słońca to dobry pomysł na romantyczne chwile.
Kolacja – oczywiście, nie chodzi tu o wykwintny, ale bardzo drogi posiłek w restauracji. Łatwo możemy bowiem zorganizować romantyczną kolację samodzielnie. Wystarczy tylko sprawdzony i prosty przepis, obowiązkowo świece oraz inne dekoracje i nastrojowa muzyka. Zaletą takiej kolacji jest brak innych ludzi. Takie intymne chwile na pewno zbliżą do siebie partnerów.

1 Komenatrz / Opinia na forum do poradnika "Pomysł na randkę. Jak zaplanować randkę?" »»

  1. Wojtek
    Comment od Wojtek:

    W sumie mnie by się przydał jakiś taki bardzo oryginalny pomysł na randkę macie jakieś propozycje?


Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: