Poradniki i Porady ZGORA

Jak powiększyć piersi bez operacji i blizn

chirurg platycznyPowiększanie biustu kobiety kwasem hialuronowym to niewątpliwy hit w klinikach chirurgii plastycznej. Zabieg przynosi bardzo szybkie ale przede wszystkim bezpieczne powiększenie piersi. Niestety minusem tego zabiegu jest fakt, iż działa on przez pewien okres. Gdzie widoczne efekty zabiegu mogą trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg ten natomiast nie pozostawia żadnych blizn, gdyż wypełniacz wprowadzany jest bezpośrednio do tkanek przy użyciu strzykawki. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny, bo kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, a więc nie ma ryzyka odrzucenia go, tak jak może to się zdarzyć w przypadku silikonowych implantów

operacja piersi

Nieoperacyjne powiększenie piersi, wskazania do zabiegu:
– konturowanie i ujędrnianie piersi,
– poprawa kształtu,
– wszystkie wskazania rekonstrukcyjne.

Duża część kobiet marzy o kształtowaniu swojego ciała w sposób naturalny, bez ryzyka “cięcia” naszego ciała. Wiąże się to przede wszystkim z obawą związaną z ryzykiem powstania blizn pooperacyjnych.

Zabieg powiększenia piersi w większości wypadków wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Wymaga on jedynie niewielkiego nakłucia, przez które wprowadzania jest specjalna igła. Technika ta pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Na szczęście chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna na dzień dzisiejszy stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zalety zabiegu:
1. Bezpieczna i krótka procedura, wykonywana (zazwyczaj) w znieczuleniu miejscowym.
2. Nieinwazyjna technika pozwalająca na natychmiastowy powrót do codziennych aktywności.
3. Procedura niechirurgiczna – brak blizn po zabiegu.
4. Długotrwale utrzymujące się efekty zabiegu.
5. Przebadany klinicznie, innowacyjny produkt, stworzony na bazie kwasu hialuronowego.

Komentarze i opinie do poradnika "Jak powiększyć piersi bez operacji i blizn" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: