Poradniki i Porady ZGORA

Jak skutecznie i bezpiecznie się odchudzać?

Jest wiele sposobów odchudzania. Jedni głodują się na śmierć, inni wylewają siódme poty na siłowniach i fitness klubach. Jeszcze inni, otumanieni wszędzie pojawiającymi się reklamami jedzą kilogramami suplementy i preparaty odchudzające, które zamiast odchudzać ich brzuch, odchudzają ich portfel. Więc jaka jest najlepsza metoda, aby zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli interesuje Was ten temat, zapraszam do lektury.

Zapewne po przeczytaniu wstępu wiele osób stwierdziło, że w każdej z metod jest trochę prawdy – i mieliście rację! Oto jak tak na prawdę powinno wyglądać zdrowe i skuteczne odchudzanie:

PO PIERWSZE – DIETA

Dieta to podstawa każdej skutecznej kuracji odchudzającej. Jednak dieta nie polega na głodowaniu (efekt yoyo gwarantowany!), a na prawidłowym rozkładzie posiłków w ciągu dnia, oraz ich ilości. Zalecane jest spożywanie 5-6 posiłków, które powinny być rozłożone równomiernie na cały dzień. Odpowiednio dobrane posiłki to kolejny ważny aspekt diety. Najlepiej udać się do profesjonalnego dietetyka, który ułoży dietę specjalnie dla Was.

dietetyczna potrawa

PO DRUGIE – TRENING

Bez ruchu nie ma efektów. Taka jest prawda (choć nie zawsze, bo np. Novoslim działa także bez treningów). Niezaprzeczalnym jednak faktem jest, iż ruch sprzyja utracie kilogramów. Nawet stosując tak skuteczne odchudzające suplementy diety jak Novoslim poprawicie swoje efekty dodając do tygodniowego rozkładu zajęć 2-3 wizyty na siłowni, czy w klubie fitness. I wyjdzie Wam to na zdrowie!

rowerki z siłowni

PO TRZECIE – SUPLEMENTACJA

Wspomniałem już o niej przy omawianiu treningu. Zaleca się stosowanie bezpiecznych suplementów diety takich jak wspomniany powyżej Novoslim w celu zapewnienia sobie maksimum rezultatów w jak najkrótszym czasie.

Podsumowując, spełniając te 3 warunki – schudniecie na pewno!

Powodzenia!

Komentarze i opinie do poradnika "Jak skutecznie i bezpiecznie się odchudzać?" »»

Zostaw komentarz lub opinię »»


Relatywne poradniki: