Poradniki i Porady ZGORA

Metody i sposoby walki z cellulitem – Jak trwale pozbyć się cellulitu?

Cellulit jest powodem kompleksów wielu kobiet. „Pomarańczowa skórka”, która wygląda dosyć nieestetycznie, powoduje dyskomfort niejednej z nas. Jednak zmorę, jaką jest cellulit, można w dosyć łatwy sposób się pozbyć.

Jedną ze skutecznych metod walki z cellulitem jest Body Wrapping. Polega on na owinięciu ciała  w specjalny sposób, który pobudza mikrokrążenie. Wówczas zbędne metabolity są usuwane z komórek tłuszczowych. Do Body Wrappingu wykorzystuje się koncentrat cynamonowo-algowy, który przyspiesza metabolizm oraz odżywia skórę.

nogi bez cellulituInnym sposobem likwidacji cellulitu jest masaż próżniowy. Składa on się z trzech etapów: odblokowania węzłów chłonnych, zwiększeniu przestrzenni między komórkami tłuszczowymi oraz stymulowania fibroblastów. Masaż próżniowy w widoczny sposób podnosi linię pośladków.

Ostatnią metodą, dzięki której możemy pozbyć się niepożądanej „pomarańczowej skórki” jest Coax CV. Polega on pobudzeniu metabolizmu tkanek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych oraz rozbijaniu błony komórki tłuszczowej, a następnie regeneracji skóry właściwej.

Każda z powyższych zabiegów pozbywania się cellulitu przeprowadzany jest w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych. Pod okiem specjalistów z dziedziny kosmetologii skutecznie będziemy mogły się pozbyć dręczącego nas problemu, jakim jest „pomarańczowa skórka”.

Przydatne Źródła i Informacje:

[1] Przeczytaj więcej o rozbijaniu tkanki tłuszczowej

Komentarze i opinie na forum do poradnika "Metody i sposoby walki z cellulitem – Jak trwale pozbyć się cellulitu?" »»

Zostaw komentarz lub opinię na forum »»


Relatywne poradniki: